Balustrady szkane

balustrada szklana

Pragniemy przedstawić Państwu kolejny produkt z naszej oferty. Balustrady szklane to rozwiązania, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Proponujemy możliwość wykonania balustrady według indywidualnego projektu. Dzięki temu zyskacie pewność, że wdrożone rozwiązania są dostosowane w 100% do potrzeb i wymagań Waszego budynku. Balustrady szklane znajdują zastosowanie zarówno w obiektach przemysłowych jak i mieszkalnych.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:
• balustrady ze stali czarnej – poszczególne elementy są malowane proszkowo oraz cynkowane, to gwarantuje niezwykła trwałość nawet przy stosowaniu tych rozwiązań na zewnątrz budynku, balustrady ze stali mogą być także wypełniane szkłem lub panelem aluminiowym,
• balustrady ze stali kwasoodpornej – są to balustrady nierdzewne, charakteryzują się zwiększoną odpornością na korozję, mogą być wypełnione szkłem, elementami ze stali nierdzewnej bądź nierdzewnych lin stalowych,
• balustrady aluminiowe – są bardzo lekkie, zazwyczaj malowane proszkowo, przyjazne w użytkowaniu i łatwe w obróbce, wypełniane są szkłem.

balustrada śląsk

balkony szklane

balustrada

Dodatkowe informacje

Stworzony przez nas system produkcyjny opiera się na niezawodnych i sprawdzonych technologiach.
Wiele lat doświadczeń daje nam możliwość oferowania rozwiązań ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Balustrady szklane to bez wątpienia nowoczesny sposób zabezpieczenia schodów, balkonów, jak również tarasów. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest niebanalny, estetyczny wygląd oraz niezwykła funkcjonalność. Ogromnym atutem jest również bezpieczeństwo oferowanych konstrukcji.

Balustrady szklane to także dowolność w kwestii tworzenia nowych kształtów. Wykorzystując wysokiej klasy sprzęt możemy stworzyć każdy rodzaj balustrady. W przypadku obiektów o charakterze przemysłowym wszystkie działania odbywają się na miejscu.

Nasi partnerzy

partnerzy biznesowi