Fasady aluminiowe

fasady aluminiowe

Głównym punktem oferty naszej firmy jest produkcja oraz montaż fasad aluminiowo-szklanych na terenie Śląska, nazywanych inaczej słupowo-ryglowymi. Fasady aluminiowe sprawdzają się przede wszystkim w przypadku budynków prywatnych firm bądź instytucji publicznych. Są one estetyczne i podnoszą rangę danego miejsca. Kolejnym elementem wartym uwagi są przeszklone ściany budynków tworzące rozmaite wzory oraz układy. Estetyka, nowoczesność oraz innowacyjność w skuteczny sposób przysłania ciężkie, żelbetonowe konstrukcje. Dzięki temu cały budynek zyskuje niepowtarzalny wygląd.

Co istotne zastosowanie fasady aluminiowej nie musi wcale generować olbrzymich kosztów. Fasada aluminiowo-szklana może zostać wykonana w postaci fasady listwowej. W tym przypadku na połączeniach szyb mocowana jest tzw. listwa dociskowa wyposażona w element maskujący. Drugim rozwiązaniem jest zastosowanie fasady strukturalnej, w której na połączeniach szyb wykorzystuje się tzw. szczeliwo pogodowe w kolorze czarnym. To sprawia, że ściana budynku przybiera wygląd jednej, ogromnej tafli szkła.

fasady aluminiowe Śląsk

fasady aluminiowe śląsk

fasady aluminiowe śląsk

fasady aluminiowe

fasady aluminiowe

fasady aluminiowe

Dodatkowe informacje

Stworzony przez nas system produkcyjny opiera się na niezawodnych i sprawdzonych technologiach. Wiele lat doświadczeń daje nam możliwość oferowania rozwiązań ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Posiadana przez nas wiedza oraz umiejętności powodują, że jesteśmy w stanie sprawnie i szybko prowadzić cały proces produkcyjny fasad aluminiowych. Zaczynając na rozwiązaniach słupowo-ryglowych, a na bardziej skomplikowanych (strukturalnych) kończąc.

Jesteśmy w stanie przygotować dla naszych Klientów szybką i rzetelną wycenę, a także pierwszy szkic projektu. Możemy także przedstawić szczegółowo propozycje rozwiązań, dzięki czemu zyskacie Państwo kompleksową wiedzę na temat planu, który chcemy wdrożyć.

Nasi partnerzy

partnerzy biznesowi