Konstrukcje aluminiowe

konstrukcje aluminiowe śląsk

Specjalnością naszej firmy jest produkcja oraz montaż konstrukcji aluminiowych głównie na Śląsku przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. W chwili obecnej cała nowoczesna architektura opiera się na materiałach takich jak aluminium oraz szkło. Nowoczesne rozwiązania, połączone z kreatywnością naszych projektantów, pozwolą nam stworzyć idealną wizytówkę Waszej elewacji.


Wykonywane przez nas elewacje tworzone są z paneli aluminiowych. Są one malowane proszkowo na wybrany przez Klienta kolor. Dzięki temu jesteśmy w stanie w 100% sprostać wizji Inwestorów. Opracowaliśmy własny system mocowania paneli. Są one wykonane z blachy aluminiowej o grubości 2-3 mm. To daje nam duże możliwości realizacji najbardziej zaawansowanych projektów.

Ogromną popularnością cieszą się również elewacje wykonywane z płyt Reynobond oraz Alucobond. W tym przypadku paleta możliwych do zastosowania kolorów jest ograniczona do 15. Panele tego typu występują w dwóch odmianach. Pierwszą jest panel z rdzeniem z niskociśnieniowego polietylenu. Drugą – panel z ognioodpornym rdzeniem z polietylenu. Rozwiązania te znajdują zastosowanie jako zewnętrzna okładzina budynków.

konstrukcje aluminiowe śląsk

konstrukcja z aluminium

elewacja aluminiowa śląsk

Dodatkowe informacje

Stworzony przez nas system produkcyjny opiera się na niezawodnych i sprawdzonych technologiach. Wiele lat doświadczeń daje nam możliwość oferowania rozwiązań ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Dajemy gwarancję, że wykorzystywane przez nas materiały charakteryzują się najwyższą jakością. Wszystkie wykorzystywane przez nas elementy objęte są gwarancją.

Ogromnym atutem naszej firmy jest własne zaplecze sprzętowe. Nie korzystamy z usług pośredników. Wszystkie zadania realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu nasi Klienci zyskują gwarancję jakości i trwałości stworzonych konstrukcji.

Nasi partnerzy

partnerzy biznesowi