Konstrukcje całoszkane

konstrukcja całoszklana

Dosyć obszernym działem naszej oferty są z pewnością konstrukcje całoszklane. Elementy szklane są znakiem rozpoznawczym współczesnych rozwiązań architektonicznych. Wymagają jednak przemyślanego i rozsądnego doboru. Tylko wtedy stanowią solidną, ale i szalenie niekonwencjonalną całość. Wdrożone przez naszą firmę technologie pozwalają zaproponować naszym Klientom konstrukcje bezpieczne pod względem wytrzymałości, a także mające charakter antywłamaniowy.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu również zestawy szybowe w 100% zgodne z projektem architektonicznym. Oferujemy szkła kolorowe, samoczyszczące, antywłamaniowe, a także przeciwpożarowe na Śląsku. Przez konstrukcje całoszklane rozumiemy wewnętrzne konstrukcje w obiektach takie jak balustrady, drzwi bądź też całe ściany. Elementy te wykonujemy z odpornego szkła hartowanego lub hartowanego i klejonego. Jeśli chodzi o strefę zewnętrzną to największym powodzeniem cieszą się zadaszenia ze szkła mocowanego punktowo (redling).

konstrukcje całoszklane Śląsk

konstrukcje całoszklane Śląsk

konstrukcja całoszklana

Dodatkowe informacje

Stworzony przez nas system produkcyjny opiera się na niezawodnych i sprawdzonych technologiach.
Wiele lat doświadczeń daje nam możliwość oferowania rozwiązań ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Proponowane przez nas rozwiązanie jest indywidualną formą zabudowy dla każdego obiektu. W tym przypadku nie mamy do czynienia z produkcja taśmową. Oczywiście stosujemy sprawdzone, spełniające wymogi jakościowe zasady doboru szkła oraz systemów mocowania. Niemniej jednak staramy się zachować indywidualny i niepowtarzalny charakter każdego projektu.

Warto zdać sobie sprawę z korzyści, jakie daje nam zastosowanie konstrukcji szklanych. Powszechnie stosowane są przecież rozwiązania o charakterze antywłamaniowym czy przeciwpożarowym. Z drugiej strony elementy te nie dają pola do późniejszych modyfikacji. Dlatego też każdy projekt musi być dokładnie przemyślany, sprawdzony i zaakceptowany przez Odbiorcę.

Bazując na wiedzy oraz doświadczeniu możemy wspomóc Państwa zarówno w określeniu Waszych potrzeb jak i wyborze najbardziej korzystnych rozwiązań.

Nasi partnerzy

partnerzy biznesowi