FIRMA

firma alubud

ALUBUD
Tel: 500 608 503
Mail: biuro@alubud.pl
Ul. Kłodnicka 43B
40-703 Katowice

O NAS

Doświadczenie od ponad 15 lat.

W naszej pracy najważniejszy jest profesjonalizm oraz dokładność i rzetelność. Marka Aluud.pl należy do przedsiębiorstwa FROH. Na pierwszym miejscu stawiamy także terminową realizację planu. Korzystamy ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Współpracujemy z uznanymi producentami systemów z aluminium oraz szkła.

Kim jesteśmy?
Nasza firma to młody, zgrany i szalenie kreatywny zespół. Praca jest naszą pasją, dlatego też dążymy do nieustannego rozwoju i doskonalenia naszej oferty. Dbamy także o doskonale zaplecze. Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi działającymi w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie realizować wszystkie zlecenia.

Nasz zespół
Firma posiada sprawdzonych montażystów oraz dziesiątki wykonanych realizacji. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami przedsiębiorstwa. Przez ten czas udało nam się zrealizować długą listę inwestycji. Bogate portfolio jest doskonałym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu oraz umiejętności. Jednocześnie dążymy do nieustannego rozwoju oraz doskonalenia oferty przygotowanej z myślą o Klientach.

CERTYFIKATY

CERTYFIKAT AUTORYZOWANEGO PRODUCENTA KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH W TECHNOLOGII ALU SYSTEM

Jakość

Głównym atutem naszej oferty są wysokie standardy wykonywania konstrukcji. Opieramy się na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu efekt naszej pracy spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Konstrukcje o dużym stopniu trudności nie stanowią dla nas żadnego problemu. Podczas realizacji projektów współpracujemy z największymi dostawcami systemów aluminiowych.

Profesjonalizm

Wszystkie podejmowane przez nas działania cechuje wysoki profesjonalizm. Jest to główne kryterium wyróżniające nas spośród konkurencji. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta. Duże doświadczenie oraz ogromna ilość pomysłów sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagający projekt.

Gwarancja

Nasza ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i instytucji. Wszystkie nasze produkty objęte są 36-miesięczną gwarancją. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które będą Państwu służyć niezawodnie przez długie lata.

Polecamy:
www.obex.pl - galwanizernia Śląsk
www.lakiernia.pl - lakiernia proszkowa Śląsk
www.ecobud.pl - budowa domów Śląsk
www.geolog.pl - badania geologiczne Śląsk
www.vosa.pl - projektowanie instalacji sanitarnych Śląsk
www.geobud.pl - pompy ciepła Śląsk
www.roleter.pl - rolety Śląsk
www.kancelariafortis.pl - prawnik Śląsk
www.iwonapniok.pl - Notariusz Katowice
www.rzeczoznawca24.pl - wycena nieruchomości Śląsk

NASZ TEAM

alubud fasady aluminiowe montaż konstrukcji aluminiowych
montaż fasad aluminiowych MONTERZY ALUBUD