Ogrody zimowe

ogród zimowy śląsk

Jeżeli pragniecie zatrzymać lato w swoim domu to idealnym rozwiązaniem będzie w Waszym przypadku ogród zimowy. Do jego budowy używamy szkła oraz aluminium, dzięki czemu cała konstrukcja nabiera niezwykłego designu. Od tej chwili nie musicie już przejmować się niekorzystną aurą za oknem. Cechą charakterystyczną naszej oferty jest duże zróżnicowanie rozwiązań oraz konstrukcji. Dzięki temu możemy stworzyć projekt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Ograniczać nas będzie jedynie powierzchnia pomieszczenia oraz wyobraźnia.


Tworzenie ogrodu zimowego poprzedzone jest szczegółowymi konsultacjami z Klientem. Nasi specjaliści dojeżdżają na Śląsku do klienta i w pierwszej kolejności dokonają niezbędnych pomiarów i oszacują możliwości, jakie daje dane pomieszczenie. Następnie połączą te informacje z Waszymi oczekiwaniami, dzięki czemu otrzymacie dodatkowe pomieszczenie w domu, które stworzy w nim niezwykły, sprzyjający relaksowi mikroklimat.

Po akceptacji projektu nasi specjaliści wykonają tzw. dokumentację warsztatową oraz projekt wykonawczy uzupełniony o wszelkie obliczenia. Kolejnym etapem będzie realizacja projektu i przeniesienie go do rzeczywistego świata. Czas wykonania tego typu zlecenia waha się, w zależności od złożoności projektu, w przedziale 4-6 tygodni.

ogródy zimowe śląsk

ogród zimowy Śląsk

ogródy zimowe katowice

ogródy zimowe Śląsk

ogród zimowy

Dodatkowe informacje

Konstrukcja tworzonych przez nas ogrodów zimowych oparta jest na konstrukcji wykonanej z aluminiowych profili, które zostały poddane izolacji termicznej. Cała konstrukcja jest sprawdzona pod kątem wytrzymałości statycznej. Dzięki temu zyskujecie pewność co do jej stabilności.

Konstrukcję dachu ogrodu tworzymy z wykorzystaniem hartowanego oraz laminowanego szkła. Dzięki temu konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo. Ściany ogrodu wykonywane są najczęściej z tzw. ciepłych profili. Są one izolowane pod względem termicznym, aby zapewnić maksymalny komfort w zimie. W porozumieniu z naszymi projektantami ustalicie, w którym miejscu znajdą się drzwi do ogrodu. Będziecie mogli również określić ich typ oraz parametry dotyczące okien.

Dużym atutem jest szeroka paleta kolorów, w jakich występować mogą nasze profile. W tym etapie stosujemy malowanie proszkowe, które zapewnia całej konstrukcji trwałość. Dzięki tej metodzie nawet mycie pod ciśnieniem nie jest w stanie uszkodzić koloru.

Jesteśmy producentem ogrodów zimowych na Śląsku.

Nasi partnerzy

partnerzy biznesowi