Ślusarka przeciwpożarowa

Ślusarka przeciwpożarowa Śląsk

Prowadzona przez nas firma współdziała ze znanymi dostawcami ślusarki przeciwpożarowej oraz szkła. Znajdujące się w naszej ofercie konstrukcje spełniają rygorystyczne wymogi norm europejskich, które są przewidziane dla klas odporności ogniowej (El15, El30, El45, El60 oraz El120). Tworzone przez nas konstrukcje drzwi, okien oraz ścianek posiadają akceptacje Instytutu Techniki Budowlanej. Warto dodać, że przegrody ognioochronne (okna, drzwi, ścianki działowe) to jedynie niektóre z elementów zabezpieczenia przeciwpożarowego, jakie pragniemy Państwu zaproponować.

Istotnym elementem oferty naszej firmy są również nowoczesne doświetlenia budynków takich jak hale przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej oraz klatki schodowe. Występują one w formie pasm świetlnych NRO oraz Broof, wypełniających normy europejskie.

W naszej ofercie znajdują się również pasma świetlne Cintralux (jedno- lub dwuwarstwowe). Są one dostępne w wersji mlecznej albo zielonej. Oferowane przez nas świetliki Cintralux umożliwiają także montaż elementów uchylnych, których zadaniem jest wentylacja oraz oddymianie.

Ślusarka przeciwpożarowa Śląsk

Ślusarka przeciwpożarowa

Ślusarka przeciwpożarowa

Dodatkowe informacje

Stworzony przez nas system produkcyjny opiera się na niezawodnych i sprawdzonych technologiach. Wiele lat doświadczeń daje nam możliwość oferowania rozwiązań ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Współczesne przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej stawiają bardzo wysokie wymagania inwestorom. Dotyczy to w szczególności obiektów użyteczności publicznej. Warto zdać sobie sprawę, że kwestią priorytetową jest bezpieczeństwo pracowników oraz osób, które korzystają z postawionych przez nas budynków.

Na co dzień współpracujemy z najlepszymi firmami w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które jednocześnie gwarantują przystępną cenę. Ochronę przeciwpożarową planujemy już w fazie projektu. Dzięki temu efektem naszej pracy są konstrukcje piękne, ale i bezpieczne.

Nasi partnerzy

partnerzy biznesowi