Spawanie konstrukcji i aluminium Śląsk

Spawanie aluminium śląsk

Nasza firma docenia zalety, jakie posiada aluminium oraz jego stopy. Główne cechy tych materiałów konstrukcyjnych to lekkość, wytrzymałość oraz odporność na korozję. Ponadto pozwalają na dowolne ich formowanie. Są bardzo plastyczne, a jednocześnie nadają się idealnie do spawania.

Specjalizujemy się w spawaniu materiałów aluminiowych konstrukcji na Śląsku, stali czarnej oraz kwasoodpornej. Wymienione materiały doskonale nadają się do produkcji balustrad. Gwarantują nie tylko wysoką trwałość, ale także zapewniają ciekawe wrażenia estetyczne.

Po wykonaniu poszczególnych elementów zabezpieczamy je przeciw korozji. W tym celu elementy są malowane elektrostatycznie (proszkowo) a części stalowe są dodatkowo cynkowane.

Oferujemy:
- spawanie metodami MIG, MAG, MMA, TIG,
- spawanie stali i aluminium,
- usługi gięcia, cięcia, wiercenia i frezowania,
- spawanie konstrukcji,
- spawanie elementów precyzyjnych,
- spawanie dużych elementów,
- spawanie prac nietypowych,
- usługi ślusarskie i stolarskie.

spawanie aluminium śląsk

spawanie konstrukcji śląsk

ślusarka aluminiowa

spawanie konstrukcji aluminiowych śląsk

spawanie aluminium

spawanie śląsk

Dodatkowe informacje

Stworzony przez nas system produkcyjny opiera się na niezawodnych i sprawdzonych technologiach. Wiele lat doświadczeń daje nam możliwość oferowania rozwiązań ściśle dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Rozwój naszej firmy w dużym stopniu determinuje pojawienie się nowoczesnych technologii spawania elementów aluminiowych oraz stalowych (stal czarna i kwasoodporna). Dbamy o nieustanny rozwój naszej oferty i stawiamy sobie nowe cele. Efektem tego są coraz bardziej oryginalne konstrukcje.

Współpracujemy z dużymi firmami w zakresie dostaw balustrad balkonowych na całe budynki oraz klatki schodowe. Możemy zaproponować Państwu krótkie terminy realizacji zamówień. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, ale jednocześnie cały czas rozwijamy swój warsztat. Dzięki temu nasza oferta staje się jeszcze bardziej bogata i uniwersalna.

Nasi partnerzy

partnerzy bizesowi